Elazığ Özel Hastane ve Poliklinikleri

Elazığ Özel Hastane ve Poliklinikleri

ELAZIĞ’DAKİ ÖZEL HASTANELER

Elazığ İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Özel Elazığ Hayat Hastanesi

Telefon: 0 (424) 215-5755
Adres: 1. Harput Caddesi No: 47, Elazığ
Web Sitesi: www.elazighayathastanesi.com

Özel Elazığ Hayat Hastanesi;

Cildiye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Dahiliye, İntaniye, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Nükleer Tıp, Patoloji, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 27 yataklı olup, 2 genel ve 1 lokal Ameliyat odası bulunmaktadır.

Medical Park Elazığ Hastanesi

Telefon: 0 (424) 234-8000
Faks: 0 (424) 234-8013
Adres: Olgunlar Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 5, Elazığ
Web Sitesi: www.medicalpark.com.tr

Medical Park Elazığ Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Gastroenteroloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Nöroloji, İntaniye, Psikiyatri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Göğüs Cerrahisi, Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşirurji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, KBB, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Nükleer Tıp, Tıbbi Onkoloji, Algoloji, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Doğu Anadolu Hastanesi

Telefon: 0 (424) 248-5050
Faks: 0 (424) 247-0033
Adres: Sürsürü Mahallesi, Malatya Caddesi No: 37/A, Elazığ
Web Sitesi: www.anadoluhastanesi.com.tr

Özel Doğu Anadolu Hastanesi;

Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Nöroşirurji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Beslenme ve Diyet, Anestesi ve Reanimasyon, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Tıbbi Genetik, Patoloji, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Telefon: 0 (424) 237-8210
Faks: 0 (424) 236-5484
Adres: 1. Harput Caddesi, Akar Otel Karşısı No: 1/4, Elazığ
Web Sitesi: www.sevgidis.com.tr

Özel Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği;

İmplantoloji, Ortodonti, Estetik Diş Hekimliği, Cerrahi, Protez, Dişeti Hastalığı Periodontoloji, Lazer Destekli Diş Hekimliği, Çocuk Diş Hekimliği, Kompozit Dolgu ve Kanal Tedavisi, Oral Diagnoz Radyoloji alanlarında sağlık hizmeti vermektedir.

Özel Şifa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Telefon: 0 (424) 237-8181
Adres: İzzetpaşa Mahallesi, Mehmetçik Sokak No: 20, Elazığ

 

Burada bulunan bilgilerde eksikler bulunabilir. Eksik olduğunu düşündüğünüz ve eklemek istediğiniz bilgileri aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilir yada site yöneticilerinden eklemelerini isteyebilirsiniz..

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.