Kahramanmaraş Özel Hastane ve Poliklinikleri

Kahramanmaraş Özel Hastane ve Poliklinikleri

KAHRAMANMARAŞ’DAKİ ÖZEL HASTANELER

Kahramanmaraş İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Özel Marash Life Hospital

Telefon: 0 (344) 225-9595
Adres: Yörük Selim Mah. Hastaneler Cad. Eski Maremar Binası, OnikiŞubat/Kahramanmaraş
Web Sitesi: marashlife.com

Özel Marash Life Hospital;

Dahiliye, Gastroenteroloji, Nöroloji, İntaniye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Göz, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Devakent Hastanesi

Telefon: 0 (344) 225-8300
Faks: 0 (344) 225-8303
Adres: Merkez Otobüs Durağı Arkası, Kahramanmaraş
Web Sitesi: www.devakent.com.tr

Özel Devakent Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Psikiyatri, Göz, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Özel Devakent Hastanesi, 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane bünyesinde 17 kişilik hekim kadrosu bulunmaktadır.

Özel Megapark Hastanesi

Telefon: 0 (344) 228-7200
Faks: 0 (344) 221-1010
Adres: Hacı Bayram Veli Mahallesi, Ali Sezal Bulvarı No: 6, Kahramanmaraş
Web Sitesi: www.megaparkhastanesi.com

Özel Megapark Hastanesi;

Cildiye, İntaniye, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nefroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Cerrahisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Üroloji, Genel Cerrahi, Göz, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Nükleer Tıp, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Sular Vatan Hastanesi

Telefon: 0 (344) 223-6060
Faks: 0 (342) 225-2627
Adres: Hayrullah Mahallesi 4. Sokak No: 12, Kahramanmaraş
Web Sitesi: www.ozelvatanhastanesi.com

Özel Sular Vatan Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nefroloji, Nöroloji, Psikiyatri, Nöroşirurji, Kardiyoloji, Üroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 2005 yılında kurulan hastanede, 32 hekim sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Markasi Hospital Hastanesi

Telefon: 0 (344) 231-6262
Adres: Yavuzselim Mahallesi, 73045 Sokak No: 32/A, Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
Web Sitesi: www.markasihospital.com

Özel Markasi Hospital Hastanesi;

Dahiliye, Nefroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Nöroşirurji, Genel Cerrahi, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 11 doktor kadrosu ile, Kahramanmaraş halkına hizmet sunmaktadır.

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi

Telefon: 0 (344) 223-9300
Faks: 0 (344) 221-1611
Adres: İsmet Paşa Mahallesi, Yeni Hükümet Cad. 10. Sokak No: 6, Kahramanmaraş
Web Sitesi: www.hayathastanesi.com.tr

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşirurji, ESWL, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Nükleer Tıp, Biyokimya, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 3.000 m2 alanda kurulu hastanede, 29 yatak kapasitesi, 80 personel, 40 sağlık personeli, 18 doktor, 2 doğum salonu ve 2 ameliyathane bulunmaktadır.

Özel Uğur Göz Hastanesi

Telefon: 0 (344) 235-4444
Faks: 0 (344) 235-4453
Adres: Şazibey Mahallesi, Stad Caddesi 9. Sokak No: 15, Kahramanmaraş
Web Sitesi: www.ugurgoz.com

Özel Uğur Göz Hastanesi;

Göz Hastalıkları, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında sağlık hizmeti vermektedir. 2.500 m2 alanda kurulu olan Uğur Göz Hastanesi, 2 Ameliyathane ve 22 özel oda ile hizmet sunmaktadır.

NOT:

Burada bulunan bilgilerde eksikler bulunabilir. Eksik olduğunu düşündüğünüz ve eklemek istediğiniz bilgileri aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilir yada site yöneticilerinden eklemelerini isteyebilirsiniz..

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.