Malatya Özel Hastane ve Poliklinikleri

Malatya Özel Hastane ve Poliklinikleri

MALATYA’DAKİ ÖZEL HASTANELER

Malatya İlinde Bulunan Özel Hastane ve Poliklinikler

Özel Gözde Kışla Hastanesi

Telefon: 0 (422) 325-9292
Adres: Atatürk Caddesi No: 43, Battalgazi/Malatya
Web Sitesi: www.gozdehastanesi.com.tr

Özel Gözde Kışla Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Ortopedi ve Travmatoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşiruji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Göz, Genel Cerrahi, Üroloji, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 2.954 m2 alana kurulu olan hastanede, 16 ayrı branşta sağlık hizmeti sağlanmaktadır.

Özel Gözde Akademi Hastanesi

Telefon: 0 (422) 238-2525
Adres: Ankara Asfaltı 6. Km No: 219, Malatya
Web Sitesi: www.gozdehastanesi.com.tr

Özel Gözde Akademi Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Gastroenteroloji, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, KBB, Kalp ve Damar Cerrahisi, Nöroşirurji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göğüs Hastalıkları, Göz, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Cerrahisi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Üroloji, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 2.815 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. 8 ayrı branşta sağlık hizmeti verilmektedir.

Özel Malatya Hayat Hastanesi

Telefon: 0 (422) 325-3232
Adres: Kışla Caddesi No: 37, Malatya
Web Sitesi: www.malatyahayathastanesi.com

Özel Malatya Hayat Hastanesi;

Beyin Cerrahi, Kadın Doğum, Üroloji, Cildiye, Nöroloji ve Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Genel Cerrahi, KBB, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Anestezi ve Reanimasyon, ESWL, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Gözde Anamed Hastanesi

Telefon: 0 (422) 323-2323
Adres: İnönü Caddesi, Şifa Mahallesi No: 145, Malatya
Web Sitesi: www.gozdehastanesi.com.tr

Gözde Anamed Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, KBB, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Psikiyatri, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. 16 ayrı branşta sağlık hizmeti veren hastane, 5.022 m2 alan üzerine kurulmuştur.

Özel Malatya Park Hastanesi

Telefon: 0 (422) 325-5050
Faks: 0 (422) 328-0008
Adres: Şefik Tugay Caddesi No: 15, Battalgazi/Malatya
Web Sitesi: www.malatyaparkhastanesi.com

Özel Malatya Park Hastanesi;

Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Psikiyatri, Ortopedi ve Travmatoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, KBB, Nöroşirurji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Hemodiyaliz, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Tüp Bebek, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Melid Park Hastanesi

Telefon: 0 (422) 323-8383
Faks: 0 (422) 324-4982
Adres: Şifa Mahallesi, Eski Otogar Karşısı No: 13, Merkez/Malatya
Web Sitesi: www.melidparkhastanesi.com.tr

Özel Melid Park Hastanesi;

Cildiye, Dahiliye, İntaniye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Nöroşirurji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Tıbbi Genetik, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir. Hastane 133 çalışan ve 48 hasta yatağı kapasitesine sahiptir.

Özel Malatya Sevgi Hastanesi

Telefon: 0 (422) 325-5555/444-5214
Faks: 0 (422) 324-8932
Adres: Atatürk Caddesi No: 14, Battalgazi/Malatya
Web Sitesi: www.sevgihastanesi.com.tr

Özel Malatya Sevgi Hastanesi;

Cildiye, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Kardiyoloji, İntaniye, Ortopedi ve Travmatoloji, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz, Üroloji, Genel Cerrahi, KBB, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Nöroşirurji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Tıbbi Genetik, Moleküler Genetik, Sitogenetik, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Müjde Hastanesi

Telefon: 444-2344
Faks: 0 (422) 326-0384
Adres: Fırat Mahallesi, Hastane Caddesi No: 16, Battalgazi/Malatya
Web Sitesi: www.mujdehastanesi.com.tr

Özel Müjde Hastanesi;

Cildiye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye, İntaniye, Nöroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, KBB, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Yoğun Bakım ve Acil branşlarında hizmet vermektedir.

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi

Telefon: 0 (422) 322-3212/321-1510
Faks: 0 (422) 321-3125
Adres: Büyük Hüseyinbey Mahallesi, Atatürk Kışla Caddesi No: 33/A, Battalgazi/Malatya
Web Sitesi: www.gunesgoz.com

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi;

2008 yılında kurulmuş olup, Göz Hastalıkları branşında hizmet vermektedir.

Not: Burada bulunan bilgilerde eksikler bulunabilir. Eksik olduğunu düşündüğünüz ve eklemek istediğiniz bilgileri aşağıdaki yorum kısmından ekleyebilir yada site yöneticilerinden eklemelerini isteyebilirsiniz..

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.