Medicana Diş

Medicana Diş

Medicana Hastanelerine bağlı olarak ayrı mevki ve tesislerde hizmet veren Medicana Diş Hastaneleri son teknoloji tedavi yöntemleriyle diş tedavisi alanında ileri seviye bir hizmet vermektedir. İstanbul’da 2 adet Medicana Diş Hastanesi bulunmaktadır. Bir tanesi İstanbul’un Bahçelievler semtinde Medicana Bahçelievler Hastanesine bağlı, kendine ayrılmış özel binada hizmet veren Medicana Diş Bahçelievler, bir diğeri ise Kadıköy Çiftehavuzlarda kurulmuş ve Kadıköy ile birlikte tüm anadolu yakasının eksik olan diş hastanesi ihtiyacını gidermek için kurulmuş Medicana Diş Çiftehavuzlar’dır. Her iki diş hastanesi 7 gün 24 saat açık ve tedavilerini günün her saati yapmaktadır..

Medicana Diş

Medicana Diş Bahçelievler ve Medicana Diş Çiftehavuzlar Hastanelerinde Prof. Dr. Ahmet Umut Güler başkanlığında 1 profesör (protetik diş tedavisi), 1 doçent (Ağız, Diş, Çene ve Implant Cerrahisi Uzmanı), 2 Ağız, Diş, Çene ve Implant Cerrahisi Uzmanı, 1 Protetik Diş Tedavisi- Protez Uzmanı, 2 Endodonti – Kanal Tedavi Uzmanı, 2 Ortodontist, 1 Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, 10 Diş hekimi ve 1 Estetik Diş Hekimliği ve Tedavi Diş Hekimi ile tedavilerini en son yenilikler çerçevesinde yürütmektedir.

Medicana Diş Bahçelievler ve Medicana Diş Çiftehavuzlar hastanelerinde Oral Diagnoz ve Radyoloji ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi başta olmak üzere; Çene Eklemi Hastalıkları ve Tedavisi, Dental Lazerle Tedavi, İmplantoloji, Dental Kopzmetik ve Beyazlatma (Office Bleaching, Home Bleaching), Estetik Diş Hekimliği, Periodontoloji, Protez (Porselen, Laminate Vener, Zirkonium Vener, Empress Vener), Endodonti, Estetik Dolgu Tedavileri, 0-13 yaştaki çocuklara hizmet veren Pedodonti, Ortodonti ve Ağız Kokusu Tedavileri alanlarında hizmet vermektedir.

Diş tedavilerini hem genel anestezi hemde sedasyon yöntemlemini kullanarak yapan Medicana Diş hastaneleri, kendini Türkiye çapında kanıtlamış bir kadroya sahiptir.

Diş tedavilerinin uzun süren tedaviler olması sebebiyle, Medicana Diş hastanelerinde randevu sistemi kullanılmaktadır. Randevu haricince acil diş tedavisi hizmetine ihtiyaç duyan hastalar içinde bünyesindeki diş hekimleriyle hizmet vermektedir. Bu diş hekimleri hastaların diş tedavilerine başlayarak tedavii süreçlerini başlatmakta, uygun zamanlara randevularını vermekte ve Medicana Diş hastaneleri bünyesindeki uzman doktorlara yönlendirmektedir.

Uzman kadrosuyla 7/24 güler yüzlü hizmeti hastalarına sunan Medicana Diş hastaneleri, tedavilerinde kullanıldığı yöntemlerle İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde sayılı hastanelerdendir.

Recent search terms:

  • medicana diş (2)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.